Okulary korekcyjne

Co to są okulary?
Według encyklopedii okularami nazywamy "soczewki w specjalnej oprawie, służące do korekcji wad wzroku".


Definicja jest prosta, ale ze względu na szeroki asortyment szkieł okularowych i opraw na rynku wybór odpowiednich okularów może niekiedy stwarzać duży problem.


Okulary zamawiane w salonie optycznym POLOPTYK są zawsze wykonywane na Państwa indywidualne zamówienie, dokładnie według recepty od okulisty, do oprawy wybranej u nas lub dostarczonej przez Państwa. Zawsze proponujemy towary sprawdzonych i pewnych producentów.


Szkła okularowe, które Państwu oferujemy pochodzą od ich wiodących producentów:

 • ESSILOR (Francja)
 • Seiko (Japonia)
 • JZO (Polska)
 • Hoya (Japonia)
 • i innych


Oferta szkieł dostępnych w naszym salonie optycznym jest bardzo bogata, dlatego nasz personel chętnie doradzi i pomoże wybrać najbardziej optymalne dla Państwa szkła okularowe.

 

W naszej ofercie nie posiadamy niskiej jakości szkieł nie markowych, które z powodu niskiej ceny są coraz częściej polecane nieświadomym klientom zakładów optycznych. W salonie optycznym POLOPTYK postawiliśmy na jakość.


Oprawy okularowe, które oferujemy Państwu wybieramy kierując się naszym doświadczeniem i aktualnymi trendami w modzie. Zarówno te najtańsze, jak i droższe posiadają niezbędne certyfikaty i oznaczenia świadczące o wysokiej jakości ich wykonania i oryginalności marki.


Pomożemy wybrać Państwu oprawę, która będzie spełniać Państwa oczekiwania estetyczne i jednocześnie będzie się nadawała do prawidłowego zamontowania szkieł okularowych. Okulary, które otrzymują Państwo od nas mają poprawiać widzenie i ogólne samopoczucie.


Oprócz zwykłych okularów korekcyjnych w swojej ofercie mamy również specjalistyczne okulary progresywne oraz okulary korekcyjne dostosowane do specyfiki pracy przy komputerze, czy okulary dla kierowców.

 

 • ŚLEDŹ NAS NA:

 • UMÓW SIĘ NA BADANIE
  Opole, ul. Ozimska 9-11 tel. 77 456 52 93
  Opole, ul. Krakowska 34-36 tel. 77 402 20 15
  Krapkowice, oś. XXX-lecia 17 tel. 601 913 103
Script logo