Okulary do komputera

Okulary do komputera - odpowiednie do Twojej pracy.


Komputery są dziś wszechobecne, co więcej trudno wyobrazić sobie życie bez nich. Przed monitorami komputerów spędzamy coraz więcej czasu, osłabiając tym samym swój wzrok, dlatego warto przechodzić regularne wizyty u lekarza okulisty.


Osoby z wadą wzroku, noszące okulary korekcyjne, pracujące przed monitorem komputera przez kilka godzin dziennie powinny mieć odpowiednie do swojej pracy okulary.
Okulary do komputera powinny być tak dobrane by zapewnić Państwu komfort ostrego widzenia w warunkach w jakich pracujecie.
Chodzi tu o odległość oka od monitora 50-80cm. Okulary do bliży czyli do czytania zapewniają ostrość na odległość 30-40cm.


W czasie pracy przed monitorem obserwujemy ciągle obrazy z tej samej odległości. Napięcie mięśni oczu jest stałe co z czasem powoduje osłabienie ich elastyczności. Nieodpowiednie okulary przyspieszają ten proces. Proszę pamiętać, że okulary do pracy przed monitorem powinny posiadać powłokę antyrefleksyjną, która eliminując odbicia od powierzchni soczewek okularowych zwiększa ostrość i kontrast widzenia, przez co nasze oczy mniej się męczą.


Nowoczesne szkła okularowe, które powstały na bazie technologii szkieł progresywnych dla osób pracujących w biurach, zapewniają użytkownikom komfort ostrego widzenia bliży, monitora komputera a także drugiej osoby odległej np. o 2m. Wszystko w jednych okularach.


Zapraszamy do sklepów POLOPTYK. Dobierzemy szkła i oprawy, w których praca przed monitorem komputera stanie się dla Państwa mniej męcząca, a kondycja Waszych oczu dłużej utrzyma się na wyższym poziomie.

 

  • ŚLEDŹ NAS NA:

  • UMÓW SIĘ NA BADANIE
    Opole, ul. Ozimska 9-11 tel. 77 456 52 93
    Opole, ul. Krakowska 34-36 tel. 77 402 20 15
    Krapkowice, oś. XXX-lecia 17 tel. 601 913 103
Script logo